Kodėl vestuvės sodyboje?

Kodėl vestuvės sodyboje?

Vienas sunkiausių pasirinkimų yra vestuvių vieta, todėl renkantis vestuvių vietą, užtrunkate labai ilgai. Vestuvių vietų yra daug skirtingų tipų, bet turbūt populiariausias ir pati patogiausia vietą švęsti vestuvėms yra sodyba arba dvaras.

Jauki vestuvių vieta

Viena iš pirmųjų ir viena pagrindinių priežasčių, kodėl verta rinktis sodybą vestuvių vietai, yra gryna jos romantika, ir laisvė. Užmiesčio dvarai ir sodybos siūlo klasikinę romantiką, kuri yra ypatinga, unikali ir atitinka daugelį poreikių. Didelis dvaro ar sodybos plotas leis suplanuoti įvairius užsiėmimas ir suteiks daug daugiau laisvės jūsų svečiams. Turbūt visi esame buvę vestuvėse, kurios vyksta restorane ir iš pirmo žvilgsnio atrodo įspūdingai, bet po keliolikos minučių supranti, kad nebėra vietos ir jaučiatės susigrūdę. Žinoma jeigu jūsų vestuvėse dalyvaus 10-15 žmonių, tada tikrai galite svarstyti viešbučio ar restorano variantą, bet norint privatumo, restorane to turėti nepavyks.

Aplinka

Taip pat vienas pagrindinių sodybos pliusų yra natūrali aplinka. Būdami nuostabių kaimo vietovių apsuptyje jūsų ypatingą dieną, jūsų vestuvės bus atsipalaidavusios ir be jokio streso, nes sodybos šeimininkai ir vedėjai pasirūpins daugeliu aspektų. Turėsite pasakiškus vaizdus ir galėsite mėgautis dar įspūdingesnėmis vestuvių nuotraukomis. Buvimas kaime per savo vestuves taip pat reiškia, kad jūsų svečiai visą dieną galės tyrinėti aplinką ir mėgautis gamta pamiršdami miesto šurmulį ir automobilių sukeliamus garus.

Sodybos paslaugos

Dažnai įvairios sodybos siūlo savo unikalias virtuves, todėl galite skanauti įvairiais patiekalais, kurie tiks visų skonių žmonėms. Taip pat daugelis sodybų yra įsikūrusios prie vandens ir turi pirtį, todėl reikalui esant galėsite atsipalaiduoti pirtyje, tvenkinyje ar baseine.

Sodyba vestuvėms Kairiūkščių dvaras nuomai yra puiki vieta jūsų vestuvėms. Edvi pokylių salė, kuri talpins daug svečių. Sodyboje yra įkurta daugiau negu 60 miegamų vietų, kuriuose sutalpinsite didžiąją dalį savo svečių. Sodybos šefas paruoš vakarinę, atsižvelgdamas į svečių maisto įpročius. Ieškodami sodybas rekomenduojame apsvarstyti Kairiūkščių dvaro kandidatūrą.

Komentarai išjungti.