Kai pasirinkti tinkamą vertėjų įmonę?

Kai pasirinkti tinkamą vertėjų įmonę?

Sėkmingas lokalizavimas priklauso nuo tinkamo vertėjų biuro. Nuo vertėjų biuro ir jo teikiamš paslaugų priklauso rezultatai, kuriuos pasieksite ir nors vertimo įmonių galite rasti beveik visur, nepamirškite, kad kokybiškas vertimo paslaugas teikia tikrai ne visos įmonės.

Sunku rasti tikrai puikių vertimų biurųO ieškoti aklai plačiame internete yra tikrai sudėtinga. Jei jums įdomu, kaip išsirinkti, įvertinti vertimo biurą – perskaitykite šį vadovą, kuriame pagrindines taisykles, kaip rinktis vertėjų biurą.

1 taisyklė: pardavėjo akreditacijos ir sertifikatai turėtų būti jūsų atrankos kriterijų dalis.

Pirmas geras žingsnis yra patikrinti, ar vertimo paslaugų įmonė yra akredituota ir sertifikuota, taip pat ar dirbantys specialistai turi aukštuosius išsilavinimus. Tai ypač svarbu tam tikroms pramonės šakoms, kurioms taikomas teisės aktų patvirtinimas, pvz., farmacija ir finansai. Nepaisant to, nors sertifikatai gali rodyti patikimumą, kokybę. Laikykitės likusių šių taisyklių, kad susidarytumėte vertimo paslaugas teikiančių įmonių sąrašą.

2 taisyklė: nemanykite, kad pardavėjas, turintis bendrųjų įgūdžių, gali valdyti specializuotus projektus. 

Bendras pardavėjas gali neturėti įgūdžių ar žinių, kurių reikia labai techninėms ir sudėtingoms pramonės šakoms. Labai svarbu dirbti su vertimo įmone, turinčia specialių žinių jūsų nišoje, pvz., gyvosios gamtos mokslų, medicinos ar gamybos srityse. Lingo vertimai turi specialistų, kurie išsilavinę įvairiose srityse, todėl tikrai ras tinkamą vertėją. Neturėdamas tam tikro išsilavinimo, vertėjas turi 50/50 galimybę išversti sudėtingas profesines frazes neteisingai. Kadangi kalboje yra tiek daug dviprasmybių, tiesiog žinant, ką reiškia žodžiai, nebus jokios įtakos, jei kontekstas nebus suprantamas.

3 taisyklė: Pardavėjo klientų atsiliepimai turi būti tinkamai patikrinti

Patikimas ir patyręs vertimų biuras turės daugybę klientų rekomendacijų, kurios įrodys savo darbo kokybę. Vienas iš būdų tai padaryti yra pasikalbėti su įmonėmis, kurios jau gavo vertimo biuro paslaugas. 

4 taisyklė: Užtikrinti finansinį stabilumą ilgalaikiam bendradarbiavimui.

Jei planuojate dirbti su agentūra ilgą laiką, protinga patikrinti, ar įmonė yra finansiškai saugi, pelninga, neturinti skolų. Galite patikrinti šios informacijos įmonės svetainėje (jei ji ją skelbia), paklausti tiesiogiai arba patikrinti rekvizitai.lt svetainę . Išsamesni internetiniai tyrimai gali parodyti, ar įmonė turi gerą reputaciją tarp vertėjų, nes laiku atlieka mokėjimus.  

Vertimų biuras Lingo vertimai gali atlikti įvairius vertimo darbus. Dokumentų vertimas, lokalizavimas, redagavimas, svetainių vertimas, ir kitos vertimo paslaugos už rinkos atžvilgiu žemą vertimo kainą.

Komentarai išjungti.