Pagrindinės pakuočių ir etikečių mados 2022 metais

Pagrindinės pakuočių ir etikečių mados 2022 metais

Kokią pakuotę ar etiketę pasirinkti? Tai labai retai užduodamas klausimas, bet tai nereiškia, kad visi žino jo atsakymą. Parduotuvėse galime pastebėti daug įvairių absurdiškų pakuočių ir etikečių, kurios visiškai neprideda pridėtinės vertės produktui, nors įpakavimas kainuoja tiek pat. Pasistengsime atsakyti, kur reikia sutelkti dėmesį, norint paruošti pakuotę tinkamai.

Drąsus pakuotės dizainas

Dabartinė sveikatos krizė pakeitė vartotojų įpročius. Daugelis žmonių apsipirkinėjo internetu, net pirkdami bakalėjos ir kitus būtiniausius, kasdieninius daiktus. Vartotojai, einantys į parduotuves, praleidžia mažiau laiko vaikščiodami parduotuvėje ir paprastai stengiasi kuo mažiau laiko praleisti joje. Pakuotės dizaineriai tai žino ir atsako drąsesniais ir glaustesniais pranešimais ant pakuotės. Mažmeninėje aplinkoje, kur pirmasis pastebėtas prekės ženklas gali laimėti prekės pasirinkimo lenktynes, etiketės ir pakuotės taip pat pasižymi ryškiomis spalvomis ir dizainu, kurie sako: čia yra ko jūs ieškote! Prekė, kuri spindi lentynoje, automatiškai gaus dėmesio ir svarbi glausta informacija gali nulemti jos įdėjimą į krepšelį.

Tvarūs sprendimai

Šiais metais toliau plėsis ne tiek tendencija, kiek atsakingas veikimo būdas, tvarios etiketės ir pakuotės konstrukcijos. Tvariose pakuotėse madinga yra judėjimas „mažiau yra daugiau“. Lengvesnės pakuotės ir etiketės naudoja mažiau žaliavų, kad būtų sukurtos ir būtų naudingos per visą jų gyvavimo ciklą. Stipriai populiarėja pakuotės pagamintos iš perdirbto popieriaus. Taip pat dažniau naudojimas plonesnės medžiagos, kurios sumažina taršą. Nuolatinis plonesnių etikečių ir lanksčių pakuočių atsargų kūrimas sumažins šių medžiagų kainą ir pašalins kliūtis plačiau naudoti lengvesnius variantus. Kai tos pačios konstrukcijos taip pat yra perdirbamos arba pagamintos iš perdirbto turinio, dar didesnis teigiamas poveikis aplinkai. iPRINT gali pagaminti pakuotes iš perdirbto popieriaus, todėl savo produkto įpakavimą galėsite vadinti tvariu. Patariame 2022 metais naudoti kuo daugiau tvarių medžiagų, nes po praėjusių metų vis daugiau žmonių atsižvelgs į mūsų planetos gerovę.

Ieškote, kur galėtumėte pasigaminti etikečių ar pakuočių? Mūsų partnerė spaustuvė iPRINT siūlo šių produktų gamyba už gerą kainą. Didelis pasirinkimas įvairių spaudos produktų vienoje vietoje. Užsukite į iPRINT.lt

Komentarai išjungti.